Monday 9 February 2015

Λάνιγκ: Σκοράραμε, αλλά μετά γίναμε λίγο επιπόλαιοι στο παιγνίδι μας, δήλωσε ο Μάρτιν στη παρακάμερα του ΑΠΟΕΛ - Εθνικού Άχνας

Μάρτιν Λάνιγκ: Το παιγνίδι σήμερα δεν ήταν εύκολο, θέλαμε να σκοράρουμε στα πρώτα 20 λεπτά, το 1ο γκολ φυσικά μας έδωσε μια σχετική άνεση, τα πρώτα 25 λεπτά τα πήγαμε καλά, κρατήσαμε την μπάλα και σκοράραμε, αλλά μετά γίναμε λίγο επιπόλαιοι στο παιγνίδι μας.
Ο προπονητής μας είπε στο ημίχρονο ότι πρέπει να πιέσουμε περισσότερο και να κρατήσουμε καλύτερα την μπάλα, αυτό κάναμε στο 2ο ημίχρονο και καταφέραμε να πετύχουμε άλλα 3 τέρματα. Είμαι πολύ χαρούμενος για το 1ο μου γκολ με την ομάδα, τώρα πρέπει να συνεχίσουμε έτσι.

Η παρακάμερα του ΑΠΟΕΛ - Εθνικός Άχνας (VIDEO)
Ημερομηνία Έκδοσης: Φεβ 09, 2015
Καθαρή, αγνή αγάπη. "Η καλύτερη ομάδα στο σύμπαν" είναι η ατάκα που ξεχωρίζει από έναν μικρό φίλο του ΑΠΟΕΛ που ήρθε να παρακολουθήσει την αναμέτρηση με τον Εθνικό Άχνας.

Παρακολουθείστε από μια αποκλειστική οπτική γωνιά τα όλα όσα συνέβησαν στην νίκη της ομάδας με 4-0, μέσα από την παρακάμερα του APOEL FC MEDIA.